Módní tipy pro rok 2018

0

Rok 2018 odstartoval a zanedlouho dojde k čistce šatníku ze zimního na jarní, a potom letní…To znamená, že se už určitě každá zajímá o nejnovější módní tipy, kterými se může letos blýsknout. Chcete-li vědět, co bude letos v kurzu, pokračujte na další řádky.

Třásně

Třásně se objevily už v loňském roce a jejich obliba vzrostla, tudíž se i letos budou objevovat nejen na délce nohavic, ale i v bocích švů, na šatech, sukních, kabátech i obuvi.

Velké náušnice

Pokud si nepotrpíte na drobné šperky, ale spíš něco výrazného, pak se můžete radovat. Rok 2018 bude přát velkým náušnicím různého materiálu a designu. Nemusí jít nutně o drsný vzhled, ale zkrátka nepřehlédnutelné náušnice.

Opasky

Do teď byly v módě korzety, které zvýrazňují ženské křivky. Korzet můžete na chvíli odložit do skříně, ale zcela se ho zbavovat nemusíte – opět se do módy vrátí. Ovšem pro letošní jaro jsou správnou volbou pásky.

Barvy, vzory, materiály

Co se barev týče, v kurzu bude levandulová, fuchsiová a oranžová. Stejně tak žádané budou pruhy, svislé i šikmé, (což je známka toho, že móda neustále rotuje), proto nikdy nevyhazujte věci, které na chvíli upadnou v zapomnění. Většinou se na scénu opět vrátí. Neméně oblíbené budou i květinové vzory. V materiálech budou kralovat spíš ty přírodní a těšit se můžete opět na vrstvené transparentní materiály, které jsou velmi sexy.

Plastové boty a kabelky

Pokud není elegance zrovna vašim šálkem kávy, možná vás zaujmou kousky pro všední nošení vyrobené z plastu (recyklace je teď hodně v módě). To neznamená, že do ulic vyrazíte s igelitkou z Tesca. Letos budou IN skutečně boty a kabelky z plastu – nicméně to už tady také bylo. Pamatujete na plastové košíky?

Autor

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Komentáře k článku