Krásné vlasy aneb chystáte se na změnu účesu? Tyhle barvy jsou in během podzimu

0

Přemýšlíte nad změnou účesu a zároveň byste se chtěla trefit do aktuálních trendů? Podzim je ideální dobou pro změnu. Tentokrát můžete popustit uzdu fantazii a vlasy si nechat hezky vybarvit stejně jako je barevné podzimní listí. Trendy ale myslí i na pohodlí.

Osvěžení pro brunetky

Máte svou hnědou barvu vlasů ráda, ale přesto byste ji chtěla něčím oživit? V kurzu je ombre v barvě skořice. Tato nenásilná metoda zesvětlení je stále oblíbenější. Vršek vlasů je ponechán v přirozené barvě a spodní část je zesvětlena přirozeným způsobem. Tento typ barvení si oblíbily hlavně ženy, které mají rády pohodlí a nechtějí řešit novou barvu každý měsíc. U ombre si totiž nemusíte lámat hlavu s odrosty.

Růžový přeliv

Barevné přelivy jsou nyní in a oblíbily si je ženy z celého světa. Nenechte se mýlit, tento styl rozhodně není jen pro mladší ročníky, ale sluší i starším a zralým ženám. Určitě se nebojte trošku odvázat a klidně si nechejte udělat pastelově růžový přeliv. Pro ty méně odvážné je vhodné oživit barvu vlasů jen několika barevnými pramínky. Tahle změna navíc není trvalá, takže pokud se růžové nabažíte, můžete zase přejít ke své barvě vlasů snadno a poměrně rychle.

Podzimní odlesky

Menší, ale velmi příjemnou změnou jsou jemné zlatavé nebo oranžové odlesky ve vlasech. U černovlásek je to rozhodně zlatá barva, která dodává účesu výjimečnost a originalitu. Skvělé také je, že není nutné měnit celou barvu vlasů, ale pouze přidat pár pramínků, které se postarají o výsledný efekt. Pro zrzky jsou to oranžové odlesky, které dodávají šmrnc. Barva se vždy volí o něco světlejší, než je původní barva vlasů a tyto barevné pramínky pak na sluníčku odráží zajímavé odlesky. Celý účes je rázem na vyšší úrovni.

Vybarvěte své vlasy v podzimním období!

Zdroj foto: www.pixabay.com

Autor

Komentáře k článku