Jaké barvy v šatníku by vám neměly chybět během této podzimní sezóny

0

Podzim je již v plném proudu, a tomu je potřeba přizpůsobit i šatník. Letošní podzimní trendy jsou hodně barevné – a to je dobře. Barvičky k podzimu patří stejně jako deštivé počasí a padající listí.

Chcete být stylová? Tyhle tři barvy rozhodně noste!

Britská červená

Odstín červené zvaný pillar box je odstínem, který inspirovaly typické britské poštovní schránky. A právě tento odstín červené letos sesadil z trůnu jinak tradiční odstín bordó. Bezpochyby jde o nejvýraznější barvu v šatníku letošního podzimu. Pokud plánujete pořízení nového kabátku, tak určitě popřemýšlejte právě o této barvě. Kromě toho se odstín objevuje na kozačkách či kabelkách a nejdůležitější je, že sluší každé ženě.

Podzimní žlutá

Žlutá barva k podzimu patří, vždyť i padající listí je nejčastěji právě žluté. Dlouho se nosila především hořčicová barva, letos ale můžete sáhnout i po světlejším odstínu žluté. Skvěle se kombinuje s tmavě modrou nebo bílou barvou. Na rozdíl od červené barvy se u té žluté ale musíte držet poměrně při zdi. Zatímco do červené se můžete klidně zahalit od hlavy až k patě, ke žluté je potřeba přistupovat o něco opatrněji. Námořnická modř a proužky jsou ale s tmavší žlutou nejlepší parťáci. Tmavě modrá barva se na vrcholu už drží také poměrně dlouho a nejinak je tomu i letos.

Tradiční béžová

Možná vás nepřekvapí, že poslední módní barvou letošního podzimu je právě béžová barva. Jde o snadno kombinovatelný odstín, kterým určitě nemůžete nic zkazit. Béžová evokuje luxus a tradice. Nejlépe se kombinuje se zemitými tóny – a zde se vyplatí vsadit na jednoduchost. I v té je totiž krása! Místo výrazných barev se k béžové hodí spíše jemné doplňky. Co se týče jiných odstínů hnědé, ty letos na podzim raději nechte ve skříni a zahalte se do jemné béžové.

Užijte si letošní podzim stylově.

Zdroj foto: www.pixabay.com

Autor

Komentáře k článku