Dopřejte si wellness ve Zlíně – sezóna je v plném proudu!

0
Chystáte se do Zlína? Ať už pracovně, nebo soukromě, unikátní atmosféra Baťova města vás určitě nadchne. A přímo v jeho centru nabízí své služby hotel Amenity, vybavený tím nejmodernějším wellness zařízením.

I v případě, že se ve Zlíně zatím nevyznáte, relaxační a ubytovací centrum Amenity snadno naleznete na třídě Tomáše Bati, ve směru na Vizovice. Je ideálním zázemím při služebních cestách, místem kvalitního odpočinku i přátelských setkání.

screen-bazen

Rozmanitý saunový svět Amenity Wellness Spa

Wellness sezóna hotelu Amenity je v plném proudu! Využijte svůj volný čas ve Zlíně a přijďte si posílit imunitu do některé ze zdejších saun. Od prvních chvil se vám bude věnovat příjemná obsluha, a vy si skutečně odpočinete. Zklidníte se, uvolníte tělo i mysl, starosti pošlete do nenávratna a načerpáte spoustu nové energie.

Wellness procedury v hotelu Amenity ve Zlíně jsou založeny na staletých poznatcích o saunování, propojených s technicky dokonalým vybavením německé společnosti Klafs, které zde bylo instalováno poprvé v České republice. Čeká na vás:

  1. Finská sauna: i pro nejnáročnější hosty. S teplotou 90 až 100 stupňů, urychlující látkovou výměnu a významně posilující obranyschopnost organismu.
  2. Sanarium: alternativa k finské sauně. S teplotou 55 až 60 stupňů, kombinující klasickou suchou saunu a parní koupele za doprovodu relaxační hudby. Vynikající na imunitu a krevní oběh.
  3. Solná nebo bylinná parní lázeň: s inhalací blahodárných látek. Tyto procedury působí příznivě především na dýchací cesty a pokožku. Zbaví vás únavy, stresu i deprese.
  4. Whirlpool: oblíbená vodní masáž. Uvolňuje svaly, odstraňuje napětí, mobilizuje přirozené ochranné síly. Velmi prospívá tělu i duši. V Amenity Zlín je relaxace ve whirlpoolu navíc posílena o uklidňující pohled do atria s japonskou zahradou.
  5. Ochlazovací bazén nebo jen ledový déšť, Kneippova cesta pro masáž akupresurních bodů a bar: neodmyslitelné součásti saunového světa wellness hotelu Amenity Zlín.

A budete znovuzrozeni! Jako už mnozí před vámi

Přijeďte do Zlína a užijte si báječný pobyt se saunováním v Amenity Wellness Spa. Sledujte hotel také na facebooku, abyste mohli využít jeho časté akce –například happy hour, domácí tiramisu, zvýhodněný vstup, slevy pro páry, peelingový den nebo sauny v noci.

Garantujeme vám, že se vrátíte domů jako znovuzrozeni. Ti, kteří už tuto zlínskou oázu pohody vyzkoušeli, napsali do internetových recenzí:

„Milý personál, voňavý hotel, luxusní snídaně.“
„Wellness zóna je naprosto špičková.“
„Opravdu vše bylo podle očekávání, děkuji.“
„Nádherný wellness, příjemný personál a hlavně super ceny!“

Autor

Komentáře k článku