Její svět

V Praze rostou moderní byty s úžasnou dostupností do centra. Zajistěte si ten svůj i vy

Hledáte bydlení snů poblíž centra hlavního města? Najít v této lokalitě moderní, nové a dostupné bydlení je skoro zázrak. Proto nezaspěte tuto příležitost koupit nové byty v developerském projektu Metrostav. Nové byty Malešice jsou skvělou příležitostí pro mladé rodiny, ale také každého, kdo hledá pohodlné a moderní bydlení nebo investiční byt. Můžete se těšit na bytové jednotky s nadstandardním vybavením, které jsou v ideální lokalitě Praha 10, odkud je snadná dostupnost do celé Prahy.

Moderní bydlení v pěti nových rezidenčních domech

Nový developerský projekt Malešický háj slibuje výstavbu celkem 5 nových rezidenčních domů se 107 bytovými jednotkami. Už z návrhů je patrné, že designéři zvolili elegantní design a velmi praktické rozmístění bytových jednotek tak, aby každá z nich měla maximum soukromí. Klíčovými prvky jsou také nadčasově laděné interiéry, které se budou líbit většině zájemců. Nabízí se byty o různých dispozicích a velikostech. Vybírat můžete mezi 1+kk až 5+kk s rozlohou od 30 do 130 metrů čtverečných. Novostavby Malešice nabízí také ke každé bytové jednotce předzahrádky, terasy anebo balkony s úžasným výhledem do zelně. Samozřejmostí je také sklepní kóje a parkovací stání. 

Nepropásněte svou příležitost

Prodej bytů Praha 10 byl již zahájen a aktuálně je v plném proudu. Není na co čekat, volné bytové jednotky rychle mizí a pokud si chcete zajistit tu svou, neměli byste váhat. K nastěhování budou byty připraveny v druhé polovině roku 2023.

Skvělá občanská vybavenost

Pro pohodlné bydlení je naprostou nezbytností občanská a dopravní vybavenost. Tato lokalita dokáže nabídnout obojí. Snadno se pomocí MHD dostanete do centra Prahy, ale také budete za pár minut v obchodě, ve škole nebo u lékaře. Nedaleko je také Malešický les, kde si můžete užít poklidné odpolední vycházky s rodinou.

Zdroj náhledového obrázku: metrostavdevelopment.cz

Exit mobile version