Její svět

Tipy na vánoční SMS přání

Vánoce se blíží, dárky pomalu nakoupeny, úklid v plném proudu a pečení také. Ještě zbývá vymyslet originální balení dárečků, koupit či vyrobit cedulky se jmény a najít vhodná vánoční SMS přání.

Dřív si lidé posílali pohlednice, dnes je to mnohem snadnější a rychlejší, ačkoliv pohlednici či kartičce s přáním psané vlastním písmem se nedá upřít kouzlo. Možná, že někomu vánoční přání budete posílat tímto způsobem, ale stále se najde mnoho lidí, kterým určitě pošlete SMS. To, co je ideálním přáním pro kamarádku, nemusí být ideálním pro starší sousedku, tetu nebo kolegu z práce. Naše tipy vám určitě přijdou vhod a vyberete pro každého něco.

Tradiční vánoční přání

Po roce máme tu opět vánoce, vánoční nálada všechny nás ovládá. Chci poslat pouze pár řádků, ze srdce přeji – příjemné prožití vánočních svátků. Cukroví, skořici s vanilkou, šupinku pro štěstí a tančící světýlka na vašem náměstí. Hodně dárků na Vánoce, ať se daří v novém roce.

V krbu tiše oheň praská, v našich srdcích panuje klid a láska. Z nebe sype se sníh, vločky tančí v závějích. Krásné a šťastné vánoce!

Vtipná vánoční přání

Ježíšek už letí s nadílkou, přitom vrtí prdýlkou. Žízeň má prý jako trám, letí, letí přímo k Vám. Chceš-li dostat nadílku, za oknem nech lahvinku. Šťastné Vánoce!

Přistál rovnou u nás na okně a koukal, cože to mám na plotně? Prý mu cestou vyhládlo a sobům zase vyprahlo. Och, Ježíšku, necpi se moc! Před sebou máš celou noc! Kapra sněd a salát všechen, ustlal si pak pod pelechem. Rolničky mu do větru cinkaj, zatímco tu sobi blinkaj. Ožrali se svařákem a obrovitým panákem. Pěkné Vánoce!

Firemní vánoční přání

Pamatujte, že to nejdůležitější, čím lze své blízké obdarovat je láska, čas, jež s nimi strávíte a pozornost, kterou jim budete věnovat. Proto naslouchejte svým blízkým, a to nejen o Vánocích, ale také v celém příštím roce.

Exit mobile version