Její svět

Rady pro ženy – jak přežít mistrovství světa ve fotbale

Fotbalu nerozumíte, nechcete rozumět a vůbec vás nebaví? Jenže váš partner je nasáčkovaný u televize a nic jiného ho nezajímá? Typický scénář mnoha domácností. To, že si vás nevšímá, neznamená, že vás nemiluje. Jen prostě propadl kouzlu té kulaté věci, jako mnoho ostatních mužů. Vy však neklesejte na mysli. Můžete z toho vytěžit.

Fotbal je pro velkou část mužů něco, jako pro milovníky kávy ranní dávka kofeinu. Prostě bez kávy ani rána. Bez ní by nebyl den úplný a člověk by byl protivný a cítil se neúplný. S fotbalem je to tak – jedná se o celosvětový fenomén a vůbec se tato závislost netýká pouze toho vašeho. Žádný jiný sport nemá tolik fanoušků. Milují ho muži, ale i některé ženy. Pokud vy do této skupiny nepatříte – nevěste hlavu.

Udělejte si čas pro sebe

Začněte fotbal milovat, ale ne proto, abyste jej musela sledovat, vrtět se na gauči a vřískat gól. Prostě proto, že přišla chvíle, kdy se můžete věnovat sama sobě anebo svým kamarádkám. Zajděte si na s kolegyněmi na kafe či dvojku červeného, do kina, do divadla, na nákupy, na masáž, nehty, pedikúru, kosmetiku, co jen vás napadne. Váš partner ocení klid při sledování a vy si to můžete neskonale užívat. Aby měl klid, určitě rád přispěje i nějakou tou korunou, stovkou, tisícovkou na ony nákupy.

Věnujte se koníčkům

Najděte si něco, co vás bude bavit stejně tak mocně, jako vašeho partnera fotbal. Začněte sportovat, kreslit, zpívat, háčkovat, šít, pěstovat bylinky, péct sušenky a cokoliv, co vás udělá šťastnou. Prostě si najděte svou vlastní seberealizaci a uvidíte, že to zvládnete i bez pozornosti a zájmu partnera. Ono mistrovství nebude trvat věčně. Partner to ocení a oba budete spokojenější. A pokud bude zanedbávat své povinnosti, domluvte si, že to pak dožene.

Exit mobile version