Její svět

Nejlepší pánské a dámské parfémy na jaro

Magické, jemné, jiskrné, podmanivé, tajemné, svůdné, sebevědomé i dobrodružné. Takové mohou být vůně parfémů či toaletních vod pro letošní jaro. Parfém či toaletní voda nechybí určitě v žádné dámské kabelce a dokonce muži mají své oblíbené vůně.

Jaro už je cítit ve vzduchu, přestože tu a tam je stále vrtkavé počasí. Vyberte si vůni, která toto krásné roční období ještě více prosluní. Probuďte své smysly jarními tóny, svěžestí a čistotou. K oblíbeným jarním vůním pro ženy patří ty, kde nechybí jasmín, magnolie, frézie, pivoňky, ibišek, konvalinky a ovoce. Pánům zase přijdou vhod svěží tóny zázvoru, šalvěje, koření a čerstvého dřeva.

Versace Bright Crystal

Tato toaletní voda pro ženy byla prvně uvedená trh v roce 2006, tudíž nejde o žádnou novinku. Patří k oblíbeným vůním silných, sebevědomých, smyslných dam. Toaletní voda obsahuje koktejl vůní z magnólie, lotosu, pivoňky, sladkého a šťavnatého granátového jablka, přes protékající chladivé kostky ledu, ambru, hřejivý Akašu a pižmo.

Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme

Tento parfém je určen pro silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfém je složen ze tří částí: modernost, ženskost a důvěra. Parfém obsahuje svěží kaktusové tóny – modernost. Něžný nádech jasmínu, růže, frézie je typicky ženskou záležitostí. Hřejivé dřevo a cedr patří třetí části parfému – důvěře.

Davidoff Cool Water

Tato toaletní voda pro muže vás stáhne rovnou pod mořskou hladinu. Vůně zprostředkuje dotek chladné, ale čisté vody včetně kontaktu s přírodními živly. Tato toaletní voda se poprvé objevila v roce 1988 a stále patří k oblíbeným jarním pánským vůním. Je svěží s mořským závanem a nechybí ani aromatické přísady jako levandule a rozmarýn. Dále pak toaletní vodu obohacují máta, koriandr, santálové dřevo a omamný jasmín.

Versace Man Eau Fraîche

Toaletka pro pány Versace Man Eau Fraîche světoznámé značky Versace vytváří ohromující harmonii. Vůně je určená zejména pánům, kteří mají jasné představy o svém životě a nebojí se vykročit z davu. Je to koktejl elegance, gentlemanství a pravé mužské dravosti. I tato toaletní voda patří k oblíbeným jarním vůním pro muže. Vonné tóny citronu, kardamomu, bergamotu, karambolu, cedru, pikantní akordy pepře, palisandru, šalvěje, pižma udávají této toaletní vodě směr. Hledáte-li vůni elegantní, výjimečnou, smyslnou, sexy, pak jste našli to pravé ořechové.

Exit mobile version