Její svět

Módní ikona Victoria Beckham oslavila padesátiny

Victoria Beckham

Slavná Posh Spice Victoria Beckham oslavila 17. dubna 2024 padesáté narozeniny, které se neobešly bez pořádné oslavy. Co vše během svého dosavadní života stihla a kdo nechyběl na její narozeninové párty?

Členka slavné kapely Spice Girls

Jak jsme již uvedli v úvodu, Victoria Beckham, za sovobodna Victoria Caroline Adams, se narodila před padesáti lety ve Velké Británii a proslavila se jako členka populární dívčí hudební kapely Spice Girls. Když se v roce 2000 kapela rozpadla, vydala své debutové sólové album, z něhož se hned dvě skladby umístily v desítce top písní v anglických hitparádách.

Konec kapely jako počátek kariéry

Přestože by se mohlo zdát, že dobu své největší slávy měla po rozpadu Spice Girls za sebou, bylo tomu přesně naopak. Účinkování v kapele její dráhu naopak nastartovalo. Kromě pěvecké kariéry se totiž věnovala také modelingu a dokonce byla britskou ambasadorkou módního domu Dolce a Gabbana.

Vztah se slavným fotbalistou

V roce 1997 začala randit se slavným anglickým fotbalistou Davidem Beckhamem, se kterým se o rok později zasnoubila a v roce 1999 se vzali. Média o nich psala jako o Posh a Becks a dodnes se jedná o jeden z nejznámějších manželských párů na světě.

Život v manželství

Rodina Beckhamova se od roku 1999 rozrostla o další čtyři členy, a to konkrétně o tři syny a jednu dceru. První syn, Brooklyn, se narodil v roce 1999, Romeo o tři roky později a Cruz v roce 2005. Jejich jediná dcera Harper přišla na svět v roce 2011. Kmotry dětí jsou údajně Elton John, David Furnish, Elizabeth Hurley, Eva Longoria a Marc Anthony.

Pořady a dokumenty

Během svého života se Victoria Beckham objevila hned v několika pořadech a dokumentech. Tím, který se dočkal v poslední době velkého ohlasu, je dokument z roku 2023 s názvem Beckham, jenž pojednává zejména o životě jejího manžela. Životní příběh Davida Beckhama by samozřejmě nebyl kompletní bez jeho ženy, a tudíž se v dokumentu Victoria objevila.

Jedna scéna z pořadu se dokonce stala natolik virální, že manželé Beckhamovi vytvořili podle ní reklamu pro Uber Eats, která běžela během slavného Super Bowlu. A z hlášky, která se v dokumentu Beckham objevila, vytěžila Victoria dvojnásob, protože ji nechala natisknout na trička, která prodává pod svou oděvní značkou.

Tím se dostáváme k tomu, že kromě zpěvu a modelingu se Victoria Beckham věnuje také módě z druhé strany a vlastní svou vlastní oděvní značku a také značku kosmetiky.

Oslava padesátin jak se patří

Jak je očividné, za svůj dosavadní život toho Victoria Beckham zažila víc než dost. Proto není divu, že oslava jejích padesátin byla skutečně velkolepá a nechyběli na ní, kromě rodiny, ani slavní hosté. Kdo všechno na její narozeninovou párty, která se konala 20. dubna v soukromém klubu Oswald’s v Londýně, dorazil?

Spice Girls se opět sešly a společně si zazpívaly

Mezi hosty nechyběly ani Geri Halliwell, Mel B, Mel C a Emma Bunton. Kapela Spice Girls tak po letech opět byla pohromadě a dokonce si společně zazpívaly a zatančily. Zdroje z blízkého okolí Victorie prozradily, že právě účast všech členek bývalé kapely Spice Girls pro ni hodně znamenala.

Hvězdní hosté a blízcí přátelé manželů si oslavu nenechali ujít

Mezi hosty nechyběla ani zoufalá manželka Eva Longoria, akční hrdina Tom Cruise či drsný šéfkuchař Gordon Ramsay. Dále na seznamu hostů byl také Marc Anthony či Salma Hayek. Oslava narozenin to byla skutečně velkolepá a manželé odcházeli až dlouho po půlnoci s úsměvy na rtech.

Jméno Victorie Beckham se za posledních 30 let skutečně zapsalo do historie a nezbývá nic jiného, než ji popřát hodně štěstí, zdraví a úspěchů do dalších let.

Zdroj textu: www.en.wikipedia.org, www. people.com

Zdroj foto: www.wikimedia.org

Exit mobile version