Její svět

Maminky, víte jak lépe zvládnout porod?

Jste nastávající maminkou a máte z porodu lehké obavy? Pokud rodíte již podruhé, potom zhruba víte, co vás všechno bude čekat. Co ale v případě, že rodíte poprvé? Je pochopitelné, že můžete mít obavy. Podívejte se s námi na to, jak porod co nejlépe zvládnout. První naše rada se týká faktu, že byste se neměla bát se na cokoliv zeptat. Lékaři jsou zde od toho, aby vám pomohli. Proto se nebojte obrátit se na ně s jakýmkoliv dotazem, který vám vrtá hlavou. Pamatujte, že žádná otázka nikdy není a nebude špatná.

Porod

Porod

Buďte připravena i po teoretické stránce

Určitě je dobré vědět také to, s čím vším je porod spojený a co všechno vás během něj čeká. Dobré je proto mít teoretickou přípravu, díky čemuž zjistíte vše potřebné a věci, které se stanou, pro vás nebudou nové. Pokud se podíváme na možnosti vzdělání, existují tři doporučované cesty:

Nezapomeňte na produkty, které vám porod ulehčí

Ano, i ty jsou správnou cestou, na kterou byste neměli zapomínat. Dne na trhu existuje řada věcí. Naším tipem je rozhodně novinka Dianatal. Jedná se o produkt, jehož cílem je usnadnění porodu i vám. A to proto, že může výrazně zkrátit jeho dobu, stejně jako dokáže snížit třecí síly. Z toho plyne, že i bolestivost může být výrazně menší. Ideální volba, pokud je to právě ona bolest, které se obáváte ze všeho nejvíce.

Pokud vás zajímá, o jaký typ produktu se jedná, je třeba připomenout, že je to mnoha ženami hojně používaný jednorázový porodní gel. Ať už rodíte poprvé, nebo již poněkolikáté, je dobré ho mít k dispozici a použít ho. Díky svému unikátnímu složen í zajistí, že porod bude probíhat hladší formou, než bez něho. Jedná se o neoddiskutovatelná potvrzená fakta. Gel navíc není nijak drahý a jeho použití není ani nijak složité. Mějte ho proto raději při sobě, jelikož vám v době porodu výrazně uleví. Tím si buďte stoprocentně jista.

Exit mobile version