Její svět

Levné dámské parfémy s vůní těch světově proslulých

Milujete kvalitní parfémy? Voní snad každému. Ne každý je však ochoten za ně utrácet tisíce. Překvapením pro vás může být, že to ani není nutné. Existují totiž imitace drahých značkových parfémů, které stojí zlomek ceny, přesto voní úplně stejně.

Dobrý parfém zvedne sebevědomí a udělá pozitivní dojem na okolí. Svádí a také vyvolává vzpomínky. Prostě a jednoduše se bez něj neobejdete. Co když jich toužíte vlastnit několik? Kde na ně brát? V takovém případě by vám mohla přijít vhod imitace parfému.

Žádné plagiáty ani padělky

Předně je nutno říct, že imitace parfémů známých značek nejsou žádnými padělky ani plagiáty. Jde o naprosto legální věc, za niž se prodejci nemusí stydět a není nutné ji nikterak skrývat.

Obvykle je tomu přesně naopak. Tím, že prodávají levné dámské parfémy a obvykle i pánské, se rádi pochlubí. A proč by také ne? Zatímco originální parfém může stát dva tisíce, jeho imitaci pořídíte za dvě stovky.

Proč mohou být imitace parfémů levnější

Odpověď na tuto otázku je naprosto zřejmá. Neplatíte za značku. Při koupi originální vůně platíte za myšlenku, značku, kvalitu, příběh. Každý parfém má svou historii. U imitace tohle odpadá. Kromě toho zbytečně nepřeplácíte ani za flakon. Parfém dostanete v obyčejném flakonu, to mu ale na kvalitě nic neubírá.

Svou oblíbenou vůni najdete bez potíží

Jak najít imitaci právě vašeho oblíbeného parfému? Stačí číst názvy. Imitace samozřejmě nemohou být pojmenovány stejně jako originál, avšak jejich prodejci jsou kreativní, takže vždy vymyslí jméno, které připomíná název originální vůně. Nemusíte dlouho přemýšlet, jestli jste našli, co hledáte, někteří prodejci navíc přímo v popiscích uvádějí, o imitaci kterého parfému jde.

Někdy máte navíc možnost si koupit jen samotnou náplň parfému. Ta vyjde levně, protože neplatíte vůbec za žádný skleněný flakon. Ostatně, proč byste měli flakon po vypotřebování parfému vždy vyhazovat, když ho jde doplnit? Myslete ekologicky.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Exit mobile version