Jak si vybrat ty nejlepší svatební šaty

0

Než se z vás stane vdaná paní, čeká vás svatební den. A ten by nebyl perfektní bez takových šatů, které vám skvěle padnou a v nichž si budete připadat jako ta nejkrásnější žena v celé místnosti. Jak zvolit ty správné a nestrávit v obchodě či půjčovně celý týden? Jděte na to efektivně!

Rozmyslete si, jaké šaty hledáte

Než se s kamarádkami a maminkou vrhnete drancovat všechny svatební salóny v blízkém i dalekém okolí, rozhodněte se, jaké šaty vlastně hledáte. Chcete dlouhé, nebo krátké? Korzet, či ramínka? Svatební šaty jsou důležitou položkou, proto se nebojte jejich výběrů obětovat i nějaký čas.

Pokud se sama nemůžete rozhodnout, udělejte svatební poradu s kamarádkami, o nichž víte, že k vám budou upřímné a poradí vám takový střih, který vám padne. Garantujeme vám, že pokud byste se do výběru šatů pustila bez rozmyslu, přestane to po pár hodinách vaše kamarádky bavit a kývnou vám i na bílé montérky.

Roční období a místo svatby

Berte v potaz také datum vaší svatby. Pokud jste vždy chtěla dlouhé šaty s vlečkou, ale máte termín uprostřed léta, a navíc venku, zkuste najít nějaké vzdušné šaty – například ve stylu boho.

Rozpočet

Kolik chcete za šaty utratit? Chcete si je po svatbě nechat ve skříni, nebo poslat dál? Čeká vás spousta rozhodnutí, k jejichž řešení vám pomůže i váš rozpočet. Šaty od módních návrhářů jsou krásné. Pokud jste fanynka Sexu ve městě, určitě znáte scénu, v níž si Carrie zkouší všechny ty nádherné šaty od nejlepších návrhářů módního světa, ale upřímně, opravdu chcete za šaty, které si oblečete jednou, utratit desítky tisíc? Jasně daný rozpočet vám také pomůže vybrat si mezi novými šaty a těmi z půjčovny.

Online? Ne děkuji!

Poslední, co mějte na paměti je, že se jedná o šaty, co vám musí padnout. Dokonale. Ušetřit nějakou tu korunu a pořídit si pohádkové šaty je sice krásné, ale víte, jak to s věcmi z internetu chodí: očekávání je jedna věc, realita ale druhá.

Věnujte výběru svatebních šatů čas a rozhodně tuto položku neberte na lehkou váhu – a při jejich výběru buďte rozumná. Možná neskončíte v šatech, které jste si jako malá vysnila, ale to přeci neznamená, že budou špatné. Při výběru svatebních šatů berte v úvahu datum svatby, místo konání i program následující po obřadu.

Zdroj foto: www.pixabay.com

Autor

Komentáře k článku