Její svět

Jak nosit čelenku ve vlasech podle nejnovějších trendů?

Čelenky se nosily, nosí a budou nosit. Jediné, co se mění, je způsob, jakým je nosit. Co je aktuálně trendy a jaké typy čelenek byste si měli pořídit?

Jak nosit čelenku?

Proč nosit čelenky ve vlasech?

Nedáte dopustit na čelenky nebo dáváte přednost drdolům a culíkům? Čas od času není na škodu vyrazit ven s rozpuštěnými vlasy a zkrotit je právě s pomocí čelenky. Vlasy vás nebudou tahat, nebudete si muset neustále kontrolovat stav svého culíku či drdolu a čelenku si můžete vzít s sebou také do posilovny, kde se postará o to, aby vám při cvičení nepadaly vlasy do očí.

Látková čelenka podle Brigitte Bardot

Francouzská herečka, zpěvačka a modelka Brigitte Bardot je doposud považována na sex symbol. Zejména její účesy byly ikonické. Vzpomínáte si, jakým způsobem nosila ve vlasech látkovou čelenku? Právě tento způsob nošení čelenek je zpět. Stále častěji je k vidění na módních přehlídkách i v ulicích. Ze známých žen nosí čelenku na veřejnosti tímto stylem například modelka Bella Hadid a herečky Helen Mirren a Zendaya. Látkovou čelenku noste v kombinaci s rozpuštěnými vlasy a drdoly a uvidíte, že na tento praktický vlasový doplněk brzy nedáte dopustit.

Pevná látková čelenka podle Jennifer Lawrence

Kdo by neznal jméno slavné americké herečky Jennifer Lawrence. Tato žena odstartovala svou hereckou kariéru ztvárněním postavy Katniss Everdeen v Hunger Games a od té doby má na svém kontě spoustu dalších úspěšných rolí. Ve svém volném čase ráda nosí pevné látkové čelenky, které ji propůjčují elegantní vzhled a usnadní vytvoření účesu. Samozřejmě není jedinou ženou, která na pevné látkové čelenky nedá dopustit. Dále je nosí také zpěvačka Olivia Rodrigo, herečka Angelina Jolie nebo například Salma Hayek.

Vzpomínáte-li si na seriál Super drbna, určitě si vybavíte jednu z hlavních postav, která byla svou sbírkou čelenek do vlasů vyhlášená. Proč se neinspirovat jejími účesy?

Šátek ve vlasech místo čelenky

Ne vždy máte po ruce čelenku, kterou stačí do vlasů navléct a vyrazit do práce. Nemáte-li právě čas vybrat si čelenku podle svého vkusus a doma žádnou nemáte, sáhněte po šátku. Ten spolehlivě nahradí látkovou čelenku a můžete se rozhodnout, zda ho svážete pod vlasy a necháte volné konce splývat na zádech, nebo zda si nahoře uvážete mašli jako například Emma Roberts. Oba způsoby vypadají dobře a jsou vysoce funkční.

Podlehněte trendu nošení čelenek a vyrazte v nich bez obav do zaměstnání, na schůzku s přáteli, na romantickou schůzku, na ples i do posilovny. Čelenek existuje ohromné množství a nosit se dají více způsoby. Vytvořte si doma zásobu čelenek pro všechny příležitosti a noste je třeba každý den.

Zdroj textu: www.glamour.com, www.vogue.co.uk

Zdroj foto: freepik.com

Exit mobile version