Její svět

Dřevostavba rodinného domu s difuzně otevřenou konstrukcí

Montovaná dřevostavba

Najít v dnešní době pohodlné a dostupné bydlení, které zároveň bude vyhovovat vašim požadavkům i nárokům na moderní a udržitelné bydlení je skutečný oříšek. Nemožné to ale není – rychlá, a přitom kvalitní výstavba byla jasným argumentem pro majitele, kteří se rozhodli pro dodávku dřevostavby na klíč. Vybrali si variantu patrového domu, který vychází u typově nejprodávanějšího projektu a jako základ konstrukce zvolili difuzně otevřenou skladbu stěny.

Pak už stačilo jen přesně dohodnout rozložení místností a mohlo se začít stavět. Přízemí dominuje velká obytná místnost, která je doplněna pracovnou a malým skladem, v patře pak najdeme koupelnu, ložnici a dětské pokoje. Takový dům by se za běžných podmínek stavěl roky, dřevostavby na klíč umožňují získat kvalitní bydlení v prvotřídní kvalitě za zlomek času. Rodinné domy dřevostavby jsou skvělou volbou právě pro rodiny, které si nemohou dovolit čekat na bydlení celé roky.

Chcete i vy bydlet stejně rychle a kvalitně?

Klíčové je vybrat si pro projekt vhodného partnera, který nabízí dostatečné a ověřitelné zkušenosti a svému řemeslu perfektně rozumí. Přesně to nabízí společnost Martinice Group, která navazuje na dlouholetou tradici při výrobě dřevostaveb na klíč. Kromě odborných znalostí a dovedností pracují také s moderními technologiemi a jdou s dobou tak, aby jejich dřevostavby splňovaly nároky moderní doby a byly stejně použitelné jak dnes, tak i za dvacet let. Co můžete od spolupráce očekávat? Především jistotu prozákaznického a otevřeného přístupu, flexibilní projekt, ale také záruku 25 let na konstrukční systém dřevostavby na klíč.

Bydlete v dřevostavbě i vy

Zaujala vás tato nabídka? Prvním krokem může být prohlédnout si katalog rodinných domů, kde uvidíte ukázky prací a provedení jednotlivých projektů. Zde můžete načerpat inspiraci pro vlastní projekt a možná se rovnou zamilovat do některého návrhu, který by již brzy mohl být i vaším domovem. Třeba právě další dřevostavba rodinného domu s difuzně otevřenou konstrukcí bude právě ta vaše.

Pokud uvažujete o dřevostavbě, pamatujte vždy na to, že základem vaší spokojenosti je výběr kvalitní a osvědčené společnosti, která vám dovede nabídnout záruky za kvalitu své práce, umí poradit a nebojí se žádných výzev.

Zdroj náhledových fotografií: martinicegroup.cz

Exit mobile version