Její svět

Čaj mládí a věčného života

Takto můžeme specifikovat jen jediný čaj, a to zelený. Jeho složení a široké spektrum obsažených léčivých látek ho už tisíci let dělají nápojem Bohů. Ten pravý čínský má díky nevädnutým a nefermentovaný čajovým listem přirozenou barvu a zachovány aromatické látky, takže vašim smyslům nelahodí jen chutí ale i nefalšovanou vůní. O jeho velmi silných fyziologických účincích vědí obyvatelé Asie i západního světa od starověku. Co všechno ho tedy dělá takovým výjimečným?

Kromě staré receptury a formy přípravy, která sestává ze sběru, zavadnutí, prudkého zahřátí, sušení a třídění, je to i pozitivní vliv na lidský organismus. Díky svým chemickým látkám, antibakteriálním a antioxidačním účinkem pomáhá předejít rakovině zamezení toho růstu karcinogenních buněk. Také snižuje hladinu cholesterolu, čistí ucpané cévy, čímž pomáhá předejít srdečním infarktem, mrtvicím, krevním sraženinám zda onemocněním celého oběhového systému. Je obranný štít naší imunity, přes který neprojdou škodlivé oxidanty, odstraní nebezpečné radikály zda toxiny ze životního prostředí nahromaděné v našem těle.

Celkově působí na organismus uklidňujícím dojmem, ale zároveň kofeinem stimuluje alfa mozkové vlny a tím udržují člověka v bdělém stavu. Zrychluje reakce, uvolňuje mysl a zlepšuje paměť, zvyšuje schopnost koncentrace, posílí váš imunitní systém a dokonce odstraní nepříjemný zápach z úst.

Tak co, připijete si touto přírodní medicínou na zdraví spolu s námi?

Exit mobile version