Znamení, podle kterých poznáte, že vás hodlá opustit

0

Rozchod je pro každého šok. Zvláště pak, když si nevšimneme signálů, které prozrazují, že náš partner ztratil o nás zájem. To nám potom připadá, že ještě včera bylo vše idylické a dnes už není. Proto je vhodné nespoléhat na nesmrtelnost lásky, neidealizovat si a stát pevnýma nohama na zemi. Podle jakých znamení poznat, že něco není úplně v pořádku?

Neplánuje s vámi budoucnost

Ačkoliv muži nikdy neradi plánují budoucnost, pro společný život je pravidlo číslo jedna. Měl by si dokázat život po vašem boku a podle toho se i chovat. Hovořit například o nové posteli, že vymalujete obývák, plánovat společnou dovolenou. Jestli je mu šumák, že vaše stará postel už volá po výměně, pak mu to možná přijde zbytečné a říká si, že chvíli ještě ta postel vydrží. Všímejte si tedy, zda jeví zájem o společnou domácnost či nikoliv. Zda hovoří o něčem, co bude v budoucnu a jste tam i vy.

Je skleslý – ne unavený

Zdá se vám váš partner nějaký skleslý a tvrdí, že je pouze unavený? Může to tak být. Ale také nemusí. Možná jen neví, jak vám sdělit, že vás má sice rád, ale už vás nemiluje. I to se totiž stává. Nechce vám ublížit, váží si vás, ale ve vztahu s vámi již šťastný není. Na toto téma existuje i knížka – Mám tě rád, ale zamilovaný už nejsem. S tímto problémem se potýkal nejeden pár. Někdy pomůže společná terapie a hledání kořene pravdy, jindy opravdu jen rozchod, který ačkoliv bolí, je tím nejlepším řešením pro oba.

Má tajnosti

Vždycky jste spolu vše probírali a neměl potřebu komunikovat s jinými ženami či kamarády a najednou je tajemný, jako hrad v Karpatech? I to může být znamení. Možná mu lichotí zájem jiných žen. Rovněž záleží, jak dlouho spolu jste? Někteří muži to dělají dokonce záměrně. Nemusí vést zdlouhavé debaty na téma: proč, kdy, jak, za co? Žena sama pochopí, že nemá o její osobu vážný zájem a neplánuje s ní budoucnost, tak ho sama opustí.

 

Znamení, podle kterých poznáte, že vás hodlá opustit
Share.

About Author

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Leave A Reply