Jak vybrat ideální skříň?

0

Jistě víte, že bez úložných prostorů se doma neobejdete. A je jedno, zda bydlíte v menším bytě, nebo velkém domě. Dříve nebo později volný prostor může docházet. A tak bude třeba tuto situaci řešit. Ideální volbou jsou skříně. Jak vybrat tu pravou? Podívejte se.

Jak vybrat ideální skříň?

Jak vybrat ideální skříň?

Z obchodu, nebo od truhláře?

To je otázka, kterou je dobré položit si v samotném úvodu. Je jasné, že pokud hledíte hlavně na cenu a požadujete levné skříně, je ideální zamířit do velkých supermarketů s nábytkem. Ceny jsou zde skutečně příznivé. Na druhou stranu oslovením truhláře získáte možnost mít skříň na míru. Tedy vestavěnou, díky čemuž můžete dokonale využít i poslední centimetr. I k tomuto je dobré přihlédnout.

Nezapomínejte na ideální vnitřní uspořádání

U každé skříně je třeba, aby nabídla maximum vnitřního prostoru. Právě ten slouží k umístění vašich věcí. Už při nákupu, nebo objednání skříně myslete na její vnitřní uspořádání. A to podle toho, co do ní plánujete umístit. Jak může taková ideální skříň v tomto směru vypadat? Bude mít:

  • Police na oblečení
  • Tyč na ramínka
  • Prostor pro sezonní věci

Nepodceňujte její otevírání

Jaké jsou možnosti? Mezi klasické patří otevírání na panty. Je sice levnější, ale zároveň je nutné počítat s tím, že před skříní musí být dostatek místa. V malých bytech se může jednat o celkem velkou komplikaci. Lepší volbou je proto z hlediska využití prostoru pojezd. Sice stojí více, ale zároveň u něho máte jistotu, že nebudete potřebovat ani centimetr místa navíc.

Jaký zvolit design?

Zde už záleží čistě jenom na vašem vkusu. Musíme říci, že ať už se rozhodnete pro koupi hotové skříně, nebo oslovíte truhláře v okolí, je z čeho vybírat. Barevných dekorů je dnes celá řada. Hitem jsou samozřejmě takové, které imitují reálné dřevo. Konkrétní volte tak, aby se maximálně hodil právě do vašeho domu nebo bytu.

Jak vybrat ideální skříň?
5 (100%) 1 vote
Share.

About Author

Leave A Reply