Už jste vyzkoušeli bělení zubů? Pomůže vám zbavit se zažloutnutí

0

Kouříte nebo pijete často kávu? Potom jste se pravděpodobně setkali se žloutnutím zubů, které je zejména u kuřáků velmi silné a nevzhledné. Pokud pomineme omezení kouření, což je na každého zodpovědnosti k vlastnímu zdraví, tak si můžete od žloutnutí pomoci jinými způsoby. Hovoříme samozřejmě o bělení zubů. Možná jste to již vyzkoušeli, ale vaše zuby jsou příliš citlivé a bělení je pro vás nepříjemné. Na trhu však existuje produkt, který by vám v tomto ohledu mohl pomoci.

Bílé zuby

Bílé zuby

Bělená zubů, které funguje

Většina produktů prodávaných na českém trhu působí velmi podobně. Podobná je také doba aplikace, po níž si mnozí pacienti stěžují na přecitlivělé zuby. Velkou zkušenost s bělením však mají odborníci v USA, kde se také prodávají trochu jiné produkty než na našem trhu. V zámoří je totiž bělení zubů mnohem častější než u nás, a to odpovídá i schopnostem nabízených výrobků. Ověřené bělící pásky z USA totiž jsou schopny pomáhat i těm pacientům, kteří mají problém s přecitlivělostí svých zubů při standardních procesech bělení. Pokud objednáte tento produkt z odkazovaného e-shopu, získáte:

  • Garanci originality zboží
  • Dopravu zdarma nad 1200 Kč
  • Dárek k objednávce

Dárek je přitom praktickým návodem k tomu, jak postupovat pro efektivní bělení zubů. Tyto pásky se aplikují pouze na 30 minut a není tak nutná dlouhá doba působení. Právě díky tomu jsou výrazně lépe snášeny na bělení citlivými zuby.

Jak dlouho je nutné pásky používat?

Délka kůry je individuální v závislosti na míře zažloutnutí. Nejhůře se tento estetický problém odstraňuje u již zmíněných kuřáků, kde je také míra zažloutnutí zpravidla nejvyšší. Proto jsou také zkušenosti uživatelů s délkou kůry různé, ale obvykle by mělo postačovat 20 dní. U některých pacientů může dojít k odstranění zažloutnutí i dříve, zvlášť pokud není příliš výrazné.

Share.

About Author

Leave A Reply