Jak ušít svépomoci dětský kabátek

0

Zima končí, jaro klepe na dveře, ale to neznamená, že odložíme svršky. Chladné počasí ještě nějakou dobu vydrží a co s večery, kdy je chladno nebo venku prší? Můžete se pustit do šití. Ušít dětský kabátek není tak složité, jak to může na první dojem vypadat.

Dětský kabátek

Dětský kabátek

Důležité je vědět jaký materiál a kolik jej budeme potřebovat. Střih na dětský kabátek a samozřejmě návod. Pokud už jste někdy u šicího stroje seděly, pak nebude tak složité se v tom zorientovat. Horší to mají ty, které jsou úplné začátečnice. Někdy se však začít musí a umět něco ušít je dnes velká výhra. Zvlášť vděčné je to právě u malých dětí, kde můžete ze staré košile manžela ušít dětskou plenečku případně z nenošených tepláků spíchnout tepláčky pro dítě apod.

Rady pro začátečnice

Hledat rady na internetu by zabralo mnoho času. A pak na jedné stránce najdete radu, na jiné střih, na další video návod. Máme pro vás něco lepšího. Ucelené informace najdete na portále Prošikulky.cz

Jedná se o portál, kde najdete mimo inspirace i střihy a návody od piky. Tedy pro opravdové začátečníky. Od práce na šicím stroji (jehly, nitě), přes materiál, tipy a triky, jak vypočítat spotřebu matriálu, přes rady ohledně střihu a jak jej v případě nutnosti upravit a další. Nechybí ani poradenství, pokud nenajdete přímo odpověď na vaši otázku.

Co dalšího se můžu naučit?

Mimo šití se můžete naučit i plést či háčkovat. Ze začátku třeba něco velmi jednoduchého. Uháčkovat kolečko nebo čtvereček určitě zvládnete. Sešitím více kusů koleček nebo čtverečků dáte vzniknout koberečku nebo záclonce. Jde o príma zábavu, kde se můžete od jednoduchých věcí, jako jsou čepka, šálek, palčáky, dostat ke krásnému svetru.

Jak ušít svépomoci dětský kabátek
Share.

About Author

Leave A Reply