Tipy na dárky pro tchyni, tchána, kolegu či kolegyni

0

Mám-li pravdu říci, je úplně jedno, co se výběru dárků týče, kdo má jaký status. Důležité je, jak dobře tu či onu osobu známe, případně těžíme alespoň z toho, co vše o daném člověku víme. Samozřejmě také z toho, kolik jsme ochotni investovat.

Někdy může být kolega našemu srdci bližší, než tchyně. Potom člověk neváhá pořídit finančně nákladnější dárek i někomu, kdo není rodina. Nicméně tento článek má být o tipech na dárky. Nebudeme to tedy protahovat a jdeme na věc.

Dárek pro tchyni

Vhodným dárkem pro tchyni může být zájezd. I když patrně nepůjde o úplně levnou záležitost. Zkusme se však na to podívat dvěma pohledy. Pokud máte svou tchyni rády, určitě ji přejete pohodu, odpočinek a relaxaci. Jestliže je vaše tchyně „ježibaba“a bydlíte s ní pod jednou střechou, získáte týden či dva klidu, pohody a soukromí. Tudíž je to dárek i pro vás. Nemusí jít nutně o zájezd. Může se jednat o středeční masáže, kdy bude muset vaše tchyně opustit dům. Ať žijí středy a dvě hodiny klidu. A opět platí, že pokud máte miliónovou tchyni, rozmazlování si zaslouží. Ještě ji tam můžete i vozit.

Dárek pro tchána

Tchánové bývají většinou v pohodě – oproti maminkám našich partnerů. Ale je to individuální. Popřemýšlejte, co má rád, jak tráví volný čas. Jestli rybaří, je to jasné. Něco ve spojení s tímto koníčkem. Pokud rád běhá, houbaří, pak rovněž není potřeba dlouze přemýšlet. Co darovat gaučovému povaleči? Třeba gurmánský zážitek, sadu piv, elektrickou zahřívací bačkoru. Je podnikatel a workoholik? Pak by měl zmírnit tempo někde ve wellness. Vždy vycházejte z toho, co myslíte, že by daný člověk uvítal.

Dárek pro kolegu či kolegyni

Některé kolegy a kolegyně známe důvěrně i mimo práci. Pak se lépe kupuje i dárek. Pokud se však znáte pouze v rámci zaměstnání, pak otevřete oči a sledujte detaily. Hodit by se mohl nový diář, stylová propiska, dekorace na psací stůl, balíček s laskominami a balením kvalitní kávy. Určitě není potřeba dělat z takové věci vědu. Pořád je lepší darovat něco, než nic.

Tipy na dárky pro tchyni, tchána, kolegu či kolegyni
Share.

About Author

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Leave A Reply