Současný trh myslí i na hotovostní půjčky

0

V dnešní době je většina lidí zvyklá na to, že úvěry jsou vypláceny pouze bezhotovostní cestou. To znamená, převodem peněz na bankovní účet žadatele. Typickým příkladem je SMS půjčka a mnohé další, kdy stačí vyplnit žádost na internetu a po jejím krátkém schválení se můžete těšit na přísun peněz na účet.

Je to sice málo pravděpodobné, ale co když bankovním kontem nedisponujete nebo jen zkrátka chcete peníze na ruku a v hotovosti? Pak vám většina bankovních i nebankovních půjček moc nepomůže. Přesto se mezi nimi nachází takové, s nimiž zrealizujete hotovostní výplatu.

Nebankovní hotovostní půjčky

Využít můžete sice omezené, ale ověřené portfolio poskytovatelů, jež nabízí peníze na ruku. Takové půjčky prezentuje například společnost Provident nebo se lze spolehnout na EvereydayPlus půjčku. O tyto produkty je možné žádat naprosto shodným způsobem, jako kdekoliv jinde jen s tím rozdílem, že peníze obdržíte odlišně, a to v hotovosti.

  • Doručení obchodním zástupcem společnosti až domů.
  • Výběr peněz na terminálech Sazky.

Když pro peníze nechcete nikam chodit, tak nemusíte. Nebankovní hotovostní půjčku vám totiž dopraví i pracovníci dané společnosti. Stejným způsobem pak budete splácet tyto úvěry. Nutno ale podotknout, že za takový servis si pochopitelně trochu připlatíte. Výsledku však dosáhnete, a tím bude půjčka v hotovosti.

Půjčka do 5000 Kč na ruku

Jestliže si myslíte, že tímto způsobem jsou vypláceny pouze vyšší sumy, pak jste na omylu. Obdržet lze i podstatně menší částky. Typickým příkladem je půjčka do 5000 Kč. Stačí splnit jenom několik málo základních věcí a o nic dalšího už se nemusíte starat. Příjemný je také fakt, že s hotovostní půjčkou můžete nakládat dle vlastní libosti. Někdo peníze využije na nutné potřeby před výplatou, jiný je zase investuje do koníčků, nové elektroniky a podobně.

Pokud jste příznivci hotovostního úvěrování, nemusíte v dnešní době bezhotovostních plateb takovou variantu zatracovat. Stále je na trhu z čeho vybírat.

Share.

About Author

Leave A Reply