Sezona last minute zájedů je v plném proudu. Vyberte si levnou dovolenou i vy

0

Sezona last minute zájezdů vypukla. Chcete-li vyrazit v létě k moři za výhodnou cenu, je nejvyšší čas poohlédnout se po nabídkách cestovních kanceláří. Týdenní dovolenou do Egypta s all inclusive seženete od 7 790 Kč. Jak najít nejlepší a nejlevnější dovolenou zároveň a kolik lze ušetřit díky nákupu na poslední chvíli?

Dovolenou se vyplatí koupit buď s velkým časovým předstihem v takzvané first minute akci, nebo naopak na poslední chvíli v rámci last minute nabídek. Včasný nákup na letní dovolenou 2018 už nestihnete, vybírat si ale nyní můžete z mnoha zájezdů s odjezdem do týdne či dvou.

Na poslední chvíli ušetříte zhruba 30 % z ceny zájezdu

Last minute zájezdy lze pořídit s 20 až 30% slevou, pokud jste velkými dobrodruhy a nevadí vám se dozvědět destinaci vašeho odpočinku až v den odletu, pak můžete získat i 50% zvýhodnění. Čím méně času do odletu budete mít, tím větší slevu získat.

Dnes některé cestovní kanceláře označují „last minute“ dovolené i ty, které začínají až za několik měsíců, bohužel ale v tomto případě se nejedná o nákup na poslední chvíli, a tak nemůžete očekávat velké slevy. Dejte si proto při výběru dovolené pozor na samotnou cenu zájezdu a nenechte se zlákat pouze danou akční nabídkou. Dobře si spočítejte a porovnejte na základě podobných zájezdů, že se opravdu jedná o výhodný kup, na kterém ušetříte.

Na poslední chvíli neseženete zájezd do všech destinací

Nevýhodou last minute zájezdů je, že můžete vybírat jen z omezené nabídky. Jestliže byste v létě rádi trávili pár dní v Řecku nebo ve Španělsku, pak váš výběr dovolené bude připomínat hledání jehly v kupce sena. Pokud vám ale naopak přirostly k srdci země jižní Afriky, budete mít na výběr z poměrně bohaté nabídky.

Rozhodně ale neberte první last minute do Egypta, který se vám namane. Dobře si projděte všechny zájezdy, které vyhovují vašim podmínkám, a až poté si vyberte ten pravý. Ano, je sice pravdou, že při nákupu na poslední chvíli není čas na rozmýšlení, ale pokud si neporovnáte nabídky a nezjistíte více o daném hotelovém komplexu a destinaci, mohli byste po příjezdu zaplakat.

Vyberte si last minute na internetu

Jestliže nejste zabalení a nečekáte na letišti na super last minute, pak se vyplatí nedělat zbrklá rozhodnutí. Využít můžete výběr dovolené na internetu, kde stačí pár kliků a během chvilky si uděláte jasno nejen o cenové relaci, ale přečtete si také recenze vámi vybraného hotelu a díky tomu předejdete zklamání.

Na pobočce cestovních kanceláří není čas na zjišťování věcí kolem. Online si ale lze projít uživatelské recenze a zjistit, jaký last minute do Turecka, Chorvatska, Itálie nebo Bulharska bude ten pravý. Nemáte-li tak ještě dovolenou na letošní léto naplánovanou, je nejvyšší čas nějakou vybrat a začít můžete právě na internetu.

Sezona last minute zájedů je v plném proudu. Vyberte si levnou dovolenou i vy
Share.

About Author

Leave A Reply