Prožijte volný čas s úsměvem díky plavání kojenců Praha

0

Porozhlížíte se pomalu po volnočasových aktivitách pro Vás a Vaše děti? Začněte navštěvovat kurzy plavání pro kojence. Plavání kojenců bude zábavou nejen pro Vaše ratolesti, ale také pro Vás. Malí plaváčci se naučí základům plavání a Vy získáte možnost popovídat si s maminkami stejně starých dětí.

Proč chodit na plavání kojenců?

Kurzy plavání kojenců probíhají formy hry. Děti hrají s rodiči různé hry, zpívají si písničky, recitují říkánky a těší se z pohybu ve vodě. Dětem je pobyt ve vodě dobře znám z období, kdy ještě pobývali během těhotenství u maminky v bříšku. Plavání je považováno za velmi prospěšnou a krásnou činnost, která působí pozitivně také na lidskou náladu. Dítě získá ve vodě pocit, že se může plně spolehnout na svého rodiče. Plavání kojenců Praha probíhá ve vhodném hygienickém prostředí a je jedinečnou příležitostí, jak se naučit nebát v budoucnu pobytu ve vodě. Děti se naučí splývat v poloze na zádech i na bříšku, vydechovat do vody, skákat, s úsměvem se potápět a orientovat pod vodou. Pravidelný pobyt ve vodě podporuje zdravý a přirozený voj dítěte. Děti navíc během plavání uvolňují přetížené svaly a používají ty části lidského těla, které běžně nezapojují. Ideální je začít s vaničkováním již u malých miminek a kolem půl roku života dítěte přejít k plavání.

Kde získat opět radost z pohybu?

Centrum trvalého zdraví nenabízí pouze pravidelné kurzy plavání pro nejmenší děti, ale také cvičení podle Mojžíšové. Toto cvičení se snaží být nápomocné především ženám, které se snaží prozatím bez úspěchu otěhotnět. Díky pravidelnému cvičení podle metody Ludmily Mojžíšové se můžete dostat nejen k vytouženému cíli, ale také do dobré kondice. Mnohé z informací se Vám budou hodit také na počátku života Vašeho dítěte. Metody Ludmily Mojžíšové můžete kombinovat také s fyzioterapií Praha 6, která Vám pomůže zbavit se zažitých pohybových stereotypů a umožní Vám opět bezbolestný pohyb.

Share.

About Author

Leave A Reply