Problémy s erekcí dokáží zkazit partnerský vztah. Jak se jim vyvarovat?

0

Součástí každého zdravého partnerského vztahu je bezpochyby také sex. Zjednodušeně řečeno, pokud to nefunguje v posteli, nebude to fungovat ani jinak. O to důležitější je to v prvních měsících a letech společného soužití. Často se hovoří o tom, že se sexu snaží vyhnout žena, vymlouvá se na bolesti hlavy, stres v práci a podobně. Faktem však je, že do postele může přinášet nejistotu také muž. A to zejména v těch případech, pokud má problémy s erekcí, které nedokáže ovlivnit. Takovým situacím je však možné předcházet ještě předtím, než vůbec nastanou.

Rande

Rande

Váš přítel či manžel potřebuje podpořit

Nejprve se podívejme na to, jak se vlastně vyvarovat tomu, aby vašeho partnera potíže s erekcí postihly. V prvé řadě by to měl být zdravý způsob života, distancovat se od nadměrné konzumace alkoholu od kouření cigaret a vyvarovat se stresovým situacím. Často má na špatný průběh erekce vliv životní styl jako celek, který nesouvisí pouze s holdováním návykovým látkám nebo se stresem. Souvisí s tím, že si nedopřáváme dostatek spánku, že jíme špatně, nepravidelně a nezdravě a že jsme neustále ve shonu.

Není ostatně žádným tajemstvím, že řada jedinců v současné vyspělé společnosti je často na antidepresivech. Na svá bedra si toho nakládáme prostě více, než jsme schopni zvládnout. Pokud se u vašeho partnera projeví nějaké potíže s erekcí, rozhodně je potřeba:

  • Být mu oporou
  • Přesvědčit jej k návštěvě lékaře

Jedno s druhým samozřejmě souvisí, a protože to je to pro muže delikátní situace, je důležité, aby cítil, že máte pro to pochopení. A v souvislosti s tím je potřeba jej přesvědčit k návštěvě lékaře, protože v mnoha případech to jednoduše nechce podstoupit.

Přírodní léčba?

Návštěva lékaře je jedna věc a měla by být neodkladná, ale poté můžete k předepsané léčbě zkusit také léčbu podpůrnou. Mnoho lidí přemýšlí jak na problémy s erekcí a zkoušejí různé přírodní preparáty. Mohou to být třeba přípravky s obsahem Tribulus Terrestris, který je velmi dobrý a potenci.

Zdroj obrázku:
Goran Bogicevic / Shutterstock.com

Share.

About Author

Leave A Reply