Přírodní prostředky proti celulitidě

0

Celulitida snižuje sebevědomí jistě mnoha slečnám a ženám. Nejedná se však o závažný problém, vyzkoušejte v boji proti pomerančové kůži přírodní prostředky a nechte se překvapit výsledky. Jedná se o běžně dostupné potraviny, které najdete v kuchyni.

Zázrak v podobě kokosového oleje

Jistě jste tento produkt použili již v mnoha případech, jeho využití je totiž velmi široké. Uplatnění najde také v boji proti celulitidě. Olej obsahuje kyselinu laurovou, která má schopnost bojovat proti bakteriím a má silné protizánětlivé účinky, což je přesně to, co na nevzhlednou celulitidu pomáhá. Díky svým hydratačním účinkům zanechá olej pokožku krásně vláčnou a vyživenou.

Česnek jako lék

Česnek je obecně znám pro své pozitivní působení proti celé řadě nemocí. Je ceněn pro své protizánětlivé účinky, které jsou u problému pomerančové kůže velmi užitečné. Pro působení léčby česnekem je vhodné konzumovat pár stroužků česneku denně, pro zpříjemnění chuti můžete přimíchat již zmíněný kokosový olej.

Listová zelenina

Ať už se jedná o špenát, rukolu nebo kapustu, všechny druhy listové zeleniny jsou bohaté na vlákninu, obsahují také řadu antioxidantů a dalších prospěšných látek, které příznivě působí na celý organismus. Zároveň mezi schopnosti této zeleniny patří zlepšení cirkulace krevního oběhu a zrychlení procesu regenerace kožních buněk. Napomáhá také k odvádění toxinů z těla. V součtu jsou tedy všechny tyto vlastnosti velmi příznivě působící na celulitidu a pokožku.

Rozhodně se vyplatí věnovat čas léčbě přírodními produkty, neobjevují se po nich totiž vedlejší účinky a proti celulitidě zdárně bojují. Nebojte se kombinovat různé potraviny, s větším množstvím získáte příznivější a rychlejší výsledky.

Zdroj foto: freepik.com

Share.

About Author

Leave A Reply