Na co nezapomenout v novém roce?

0

Nový rok se většinou nese v duchu různého předsevzetí. Ať už je to hubnutí, zdravé stravování, cvičení, že budeme častěji navštěvovat rodiče a další a další. Jenže bohužel přijde leden a na předsevzetí se zapomíná. V lepším případě to někomu vydrží do dubna.

Zapomeňte tedy na nějaké sliby sám sobě či ostatním a připravte se. Sepište si seznam úkolů, protože co je psáno, to je dáno. A připravenému štěstí přeje. Budete to mít hezky na očích a stačí jen odškrtávat. Mimo to se zaměřte na opravdu důležité věci.

Pozitivní myšlení

Každý nový rok sebou přináší i něco nového. Ať už je to kolega v práci, nový soused, nové zaměstnání. Ne každá novinka musí být příjemná. Proto počítejte dopředu s tím, že se mohou vyskytnout příjemné, méně příjemné a nepříjemné situace, které si vyžadují zachování chladné hlavy. Nechcete přece hned ze startu vykročit nesprávnou nohou…Tudíž nezapomínejte na pozitivního ducha. Vše se dá řešit.

Finance pod kontrolou

To asi nezní zrovna příjemně a říkáte si, co to má společného s předsevzetím a startem nového roku. Věřte, že hodně. To jak vykročíte, vás velmi ovlivní. A začínat s dluhem a škraloupem by nebylo zrovna správné. Nahlodalo by to vaší psychiku. Proto si zkontrolujte veškeré trvalé příkazy a fakt, že máte na účtu dostatek financí. Nezapomínejte mít své finance pod kontrolou. Žádné zbytečné půjčky a utrácení nad rámec mezí.

Posunovat se

Člověk by neměl zůstat stát na jednom místě. Když se ohlédnete za pár let zpět, musíte vidět tu změnu, ten proces, kus práce. Jestliže jste tam, kde jste byli před 5 lety, pak je to ztracených 5 let života. Snažte se tedy nezapomínat, že posunovat se vpřed je důležité. Ať už jde o mezilidské vztahy, kariéru, zdraví. Pořád je co učit se. Tady patří kurzy, školení, setkávání se zajímavými lidmi, cvičení, zdravá strava. Pokud si řeknete jen to, že zhubnete – nestačí to. Musíte vědět, proč to chcete udělat a kam až vás to dovede, jaké nové možnosti se vám tím otevřou, jaké další bonusy vám z toho plynou. Jen tak se vám podaří dotahovat i novoroční předsevzetí do zdárného konce. Takže poslední věc je – posunujte se a dotahujte věci do cíle.

Share.

About Author

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Leave A Reply