Není to s ním v posteli to pravé? Zvedněte mu sebevědomí

0

Je mnoho příčin, které mohou stát za problémy s erekcí u vašeho partnera. U jinak zdravých mužů to může být zdánlivě banální záležitost, jakou je stres v práci. Neschopnost dosáhnout dostatečně dlouhé erekce pak může u partnera vyústit ve snížené sebevědomí plynoucí z neschopnosti vás uspokojit. A nízké sebevědomí erekci určitě neprospívá. Jak z tohoto začarovaného kruhu ven?

Partneři

Partneři

Jak znovu nastartovat sexuální chtíč

Na celý problém lze jít od lesa. Pozvednout sebevědomí je možno také pozvednutím něčeho jiného. Všichni jistě víme, co to je Viagra. Na trhu ale existují také další zástupné léky, se kterými lze dosáhnout stejného cíle. Je pak na partnerovi, zda některý z nich vyzkouší. Možná si myslíte, že použití prášků není to pravé řešení, ale někdy to může pomoci znovu v posteli nastartovat vášeň a příště to už třeba půjde samo. Mnohdy stačí jen drobný impuls. Touto cestou lze tak dosáhnout zejména:

  • Kvalitnější erekce
  • Zvýšení libida
  • Zamezit předčasné ejakulaci

Princip léčby erekce

Léky na principu Viagry fungují tím způsobem, že pomohou rozšířit cévy vedoucí do pohlavního údu, proto je možné docílit správného napumpování topořivých tělísek krví. Výsledkem je samozřejmě zlepšení erekce. Po ejakulaci se zase vše dostává do normálu. Zkrátka přesně tak, jak by to mělo u zdravého penisu fungovat. Pokud ovšem zrovna nefunguje správně chemie v mozku, je potřeba přirozené cestě trochu pomoci.

Výsledkem by každopádně mělo být zlepšení sebevědomí partnera a následné obnovení vztahové chemie. Sex je nedílnou součástí vztahu a pokud to v něm neklape, je to zátěž i pro vztah jako takový. Dá se říci, že si tím prošel prakticky každý. Dnešní medicína naštěstí nabízí možnosti, jak situaci efektivně řešit a hodit problémy tohoto charakteru za hlavu. Nakonec je v mnoha případech možno touto cestou obnovit přirozenou funkčnost, kdy léky už nebude potřeba.

 

Share.

About Author

Leave A Reply