Lymfodrenáž v BF Olomouc

0

Potřebujete znovu aktivovat váš lymfatický systém nebo chcete dát pořádný impulz unaveným a poničeným končetinám? Rádi byste se zbavili pocitu těžkých nohou? Neváhejte a navštivte nás v novém moderním kosmetickém salónu Body Factory Olomouc. Čeká na vás tým renomovaných specialistek, které vám rády poradí a vašemu tělu pomohou načerpat nové síly.

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž Olomouc

Přístrojová lymfodrenáž je unikátní procedura založená na přerušované kompresi končetin a tvorbě tlakových vln. Tím se velmi efektivně aktivuje žilní a lymfatický systém. Lymfodrenáž příznivě působí na lymfatický systém, který slouží k odvodu toxinů a dalších škodlivých látek pryč z těla.

Lymfodrenáž v BF Olomouc je velice moderní a účinná metoda lymfatické masáže, která efektivně ovlivní tok lymfy. Lymfodrenáže se provádí za pomoci kompresních návleků, které jsou sestaveny ze vzduchových komor. Ty se pak střídavě nafukují podle předem nastaveného programu.

Službu lymfodrenáž olomouc využívají především klienti se žilní a cévní nedostatečností. Dále se hojně využívá k odstraňování bércových vředů a slouží jako prevence proti vzniku křečových žil nebo pro potlačení celulitidy. Vyhledávají ji také lidé, kteří se chtějí zbavit tukových polštářků nebo nepříjemného pocitu těžkých nohou.

Body Factory Olomouc

Zavítejte do nového olomouckého salónu krásy Body Factory Olomouc. Věříme moderním postupům a zakládáme si na zkušeném týmu odborníků, kteří využívají přístroje. Pokud potřebujete aktivovat lymfatický systém pomocí lymfodrenáže, lifting obličeje nebo dekoltu, či kompletní pedikúru, navštivte nás v Olomouci na ulici Komenského 16.

 

Share.

About Author

Leave A Reply