Letní radovánky se blíží

0

Pokud nevíte, co si v létě naplánovat a jak se včas připravit, tak právě čtete správný článek. Léto sice ještě nezačalo, ale můžete si zatím udělat přehled o tom, kam byste se chtěli podívat, kde trávit čas a co vlastně můžete v létě podniknout.

Tak jak jste na tom…?

Také jste byli jedni z těch, kteří hrdě hlásali, jak od nového roku začínají hubnout a koupili jste si permanentku do posilovny, jejíž využití bylo tak maximálně na měsíc? Nezoufejte, nejste v tom sami. Kdo by také v takové dlouhé a kruté zimě měl chuť ještě něco dělat než se doma po náročném dni usadit s kávou a knížkou?

První slunečné dny jsou však už tady a vy se můžete ještě narychlo hodit do plavkové formy. V tento čas se pravidelně pořádají běžecké soutěže a lidé aktivně cvičí v parku i doma. Celkově se s hezkým počasím vrací chuť překonávat největšího nepřítele – vlastní lenost. Můžete začít už v práci a přizvěte k tomu i kolegyni, kupte si gymnastické míče a pro-hopsejte se až do plavek. Ve dvou se to totiž lépe táhne.

Trendy destinace tohoto roku

Jestliže máte dostatek volného času a financí určitě se rozhlížíte, kam byste se letos podívali. Podle webů provozujících nákup letenek je aktuálně nejvíc trendy Indonesie, Norsko a třetí příčku obsazuje Egypt.

Vsaďte letos na nějakou neprobádanou oblast a dejte se do poznávání nových kultur. Pokud vás čeká dovolená pouze na chatě, žádná škoda. V Čechách je také krásně a je tu spousta koutů naší vlasti, které stojí za to probádat. Rozhodně se pokuste dostat pryč z města, přestěhujte se na chatu, vyberte si pěkný zahradní nábytek a napusťte si bazén. Pohoda zaručena.

Další možné aktivity

Dovolená daleko, chata žádná a vy budete muset přežít nastávající letní dny ve městě? I o prázdninách se vždy něco děje. Ať už jsou to hudební festivaly, kempy nebo si na pohodu jen tak lehnout k vodě. Můžete vyrazit do sportovního parku a vzít si kolečkové brusle nebo jen tak courat po poloprázdném městě se zmrzlinou. Už se nemůžete dočkat?

Letní radovánky se blíží
Share.

About Author

Leave A Reply