Jak vybrat spodní prádlo pod společenské šaty?

0

Plesová sezóna nám přináší možnosti, jak se konečně hodit do gala a připadat si jako krásná a neodolatelná žena. Předveďte se v celé své kráse a kromě princeznovských střevíčků a večerní róby si pořiďte vhodné spodní prádlo. To vám totiž zajistí dokonalý výsledný efekt.

Věnujte výběru spodního prádla pod plesové šaty dostatečnou pozornost. Jestliže si chcete svůj plesový večer opravdu užít, výběr prádla opravdu nepodceňte. Spodní prádlo by mělo být pohodlné, abyste se v něm cítila dobře. Hladké a bez krajek, aby se nikde nepropisovalo přes šaty. Ze stejného důvodu je třeba také zvolit správnou velikost, aby se vám nikde netvořily nevzhledné faldy. Z tohoto důvodu je nejvhodnější bezešvé prádlo, které může mít i stahující a tvarující efekt.

Spodní prádlo pod plesové šaty

Pod plesové šaty jsou ideální tvarující body, korzety i hladké podprsenky. Vynikající je i tvarující spodnička pod šaty. Spodní prádlo doplňte i tvarujícími kalhotkami v bokovém střihu nebo s vyšším pasem. Pomohou vám zamaskovat i ten nejmenší faldík. Stahovací kalhotky mohou být i s nohavičkou. Výběr spodního prádla je opravdu široký. Najdete velké množství střihů, ať už se jedná o podprsenky, kalhotky, bodyčka, košilky nebo spodničky. Vykouzlete ze svých ženských tvarů neodolatelnou siluetu.

Barva a střih spodního prádla pod plesové šaty

Univerzální barva spodního prádla je tělová. Tu doporučujeme i pod průsvitnější bílé šaty. I bílá barva se totiž po látkou umí propisovat a zkazí pak celkový dojem. Pod černé šaty, co nijak neprosvítají, můžete zvolit i prádlo černé. Pokud nejsou plesové šaty samy o sobě vybavené spodničkou, určitě doporučujeme zvolit bezešvou tvarující spodničku pod šaty. Kalhotky s vyšším pasem vám pomohou schovat i větší bříško. Stahovací bokové kalhotky s nohavičkou zase vytvarují vaše boky. Pod přiléhavé šaty určitě nevolte spodní prádlo s krajkou a perličkami. Nechte vyniknout jemnou linii střihu plesových šatů. Bezešvé spodní prádlo doporučujeme vybírat na oficiálním e-shopu Intimidea.cz.

Share.

About Author

Leave A Reply