Jak si užít tu nejlepší dovolenou v Tatrách? Vyberte si to správně ubytování!

0

Tatry jsou každoročně cílem mnoha turistů také z České republiky. Pokud uvažujete o tom, že se zde zase po čase vydáte, určitě je potřeba před cestou zvážit hned několik okolností. Zejména je to ubytování, které chcete pro svou dovolenou zvolit. Pokud si totiž vyberete kvalitní ubytování na zajímavém místě, kde je vše dostupné přesně jak si budete představovat, zpravidla se vám taková dovolená bude líbit a celkově se vydaří. Pojďme si dát nějaké tipy, které byste určitě neměli vynechat.

Ubytování v Tatrách

Ubytování v Tatrách

Kde jsi to v Tatrách užijete?

Není ubytování jako ubytování, to asi není potřeba zdůrazňovat. Ať již vyrazíte kamkoliv, máte na výběr z různých kategorií ubytovacích zařízení, ale také se můžete setkat s ubytováním různé kvality. Mnohdy to může být také překvapení, někdy bohužel nepříjemné. Abyste se tomu vyhnuli třeba právě při cestě do Tater, můžete zkusit vsadit na nejznámější hotel pod Chopkom, který vás rozhodně nezklame. V povědomí je jako hotel Björnson a nachází se ve středisku Jasná v Nízkých Tatrách. To jej samozřejmě předurčuje k tomu, že je ideálním výchozím bodem, když sem vyrazíte na lyže. Vybírat přitom můžete hned ze čtyř variant ubytování:

  • Hlavní chata
  • Hostel
  • Villa
  • Björnson TREE HOUSES

V případě hlavní chaty je k pozici 17 dvoulůžkových pokojů, kde je možnost přistýlky. Je zde rovněž 10 rodinných pokojů. Varianta ubytování v hostelu nabízí trojici třílůžkových pokojů, kde jsou lůžka oddělená. Varianta Villa potom má kapacitu 4 dvojlůžkové pokoje včetně přistýlek.

V souladu s přírodou

Nejnovějším lákadlem tohoto komplexu jsou minimalistické dřevěné chatky s velkými prosklenými plochami. Chatky mají moderní architekturu a stylové provedení, které vás musí zaujmout už na první pohled. Apartmány TREE HOUSES Liptov dokonale splývají s přírodou, přitom je zde veškeré moderní vybavení. Toto ubytování je novinka a lze využít teprve od konce roku 2019.

Share.

About Author

Leave A Reply