Jak by měl vypadat dokonalý zásnubní prsten?

0

Když dostanete od svého partnera zásnubní prsten, je to opravdu skvělá zpráva. Potvrzuje vaši lásku a chce s vámi být do konce života. Pokud se ten váš ještě nevyslovil, jistě doufáte, že k tomu dojde co nejdříve. A jak dnes podle mnohých žen vypadá dokonalý zásnubní prsten?

Zásnubní prsten

Zásnubní prsten

Výraznost

Určitě hraje roli. Nutno však říci, že ne tak velkou, jak si mnohé ženy myslí. Pokud se rády chlubí a dávají ho na obdiv, jistě je zajímá to, aby byl výrazný a upoutal pozornost. Když se však muž rozhodne koupit zásnubní prsten, nabízí se mu i celá řada menších variant, které jsou spíše decentního provedení. Často mohou působit elegantnějším dojmem, stejně jako mohou nabídnout i větší praktičnost a pohodlnost při nošení.

Materiál

Výběr je skutečně velký. Nutno říci, že se příliš nevolí zlato žluté, stejně jako se příliš nevolí ani to červené. Jasně dominují materiály, které lze označit jako lesklé a bílé. Ty se mohou lišit jak svým vzhledem, tak samozřejmě také cenou. Na jednotlivé možnosti se samozřejmě podíváme, a sestavíme si je od té nejdražší. Tedy takto:

  • Bílé zlato
  • Stříbro
  • Chirurgická ocel

Kámen

Ten je nezbytností každého zásnubního prstenu. Opět platí, že roli zde nehraje velikost, ale spíše to, o jaký typ kamene se jedná. Když má jít o něco výjimečného, dominují krásné diamantové prsteny. Jsou ale i možnosti cenově dostupnější. V takovém případě je prestižní diamant vyměněný za levnější, ale stále dobře vypadající zirkon. Barevné kameny se v případě daných šperků příliš nedoporučují.

Správná velikost

Co dodat na závěr? Že ideální zásnubní prsten by měl odpovídat také svou velikostí. To je pro mnoho mužů velmi těžký úkol. Jak se s ním popasují? Mohou velikost prstenu odhadnout, mohou se zeptat vašich kamarádek, nebo mohou nenápadně změřit některý z vašich stávajících a podle toho vybrat ten, se kterým se vysloví.

Jak by měl vypadat dokonalý zásnubní prsten?
5 (100%) 1 vote[s]
Share.

About Author

Leave A Reply