Estetická medicína bez jehel a operací? Zkuste rázovou vlnu

0

Všichni si přejeme být mladí, krásní a plní sil. Zvláště ženy si potrpí na svůj vzhled. Dobrý pocit, který nám pěkný vzhled dává je velmi důležitý. V patnácti se cítíme jako hvězdy a objevujeme svou krásu. V pětadvaceti dokážeme plně využít ženských zbraní. V pětatřiceti se ale poprvé pozastavujeme nad tím, kde se proboha vzala ta vráska na čele a jak je možné, že naše stehna a zadeček jsou hrbolaté jako pomeranč. Kolem čtyřicítky už se nám jasně rýsují obličejové vrásky a pomerančová kůže bývá naší noční můrou.

Kam se ztratil kolagen?

Na pružnosti kůže se podepisuje jak náš životní styl, tak dědičnost, málo pohybu, špatná strava, a především nedostatečná hydratace. S věkem se také snižuje schopnost kůže vytvářet dostatečné množství kolagenu důležitého pro pružnost pokožky, což má za následek tvorbu vrásek i celulitidy.

Vrásky – tvoří se nejčastěji v okolí očí, rtů, na čele, kolem nosu a mezi obočím. Vznikají přirozenou ztrátou kolagenu, nedostatečným prokrvením a aktivitou mimických svalů. K jejich větší tvorbě kolikrát samy přispíváme kouřením, pitím alkoholu, pobytem na slunci, přemírou stresu a nedostatkem spánku.

Celulitida – správně by se měla nazývat celulitou, protože nejde o zánětlivé onemocnění, u kterých se v názvu přidává koncovka – ida. Pokud trpíte tzv. pomerančovou kůží, došlo u vás k formování, nahromadění a nerovnoměrnému uložení tukových buněk. Ty pak tlačí na pojivovou tkáň tvořenou kolagenovými vlákny. Tím, jak tkáň s věkem ztrácí svou elasticitu, dochází k jejímu vyboulení, vznikají nevzhledné hrbolky a prohlubně.

Celulitida

Celulitida

Co s tím? Mazat se různými krémy, jít na liposukci, laser, botox, lifting nebo dokonce na plastiku a doufat, že to nebude moc bolet a efekt vydrží alespoň pár týdnů nebo měsíců? Jde to i jinak.

Seznamte svou kůži s rázovou vlnou

Pokud chcete odstranit celulitu, vrásky nebo třeba strie nemusíte volit drastické způsoby. Metoda léčby rázovou vlnou nachází uplatnění nejen v klasické, ale také estetické medicíně. Mějte na paměti, že celulity ani vrásek se nedá zbavit stoprocentně, ale výrazné zlepšení je vidět už po několika aplikacích.

U celulitidy dochází díky rázové vlně k rozrušení ložisek tuku, aktivují se enzymy, kůže se vypne, dochází k jejímu lepšímu prokrvení a průtoku lymfy, čímž se lépe odplavují škodliviny. Při léčbě vrásek dokáže rázová vlna aktivovat buňky potřebné pro tvorbu kolagenu, ošetřená oblast se celkově prokrví a lymfatické cévy lépe odvedou škodlivé katabolity.

Rázová vlna

Rázová vlna

Bez vaší pomoci to nepůjde

Než začnete jásat nad tím, že jste objevily jednoduchou, bezpracnou metodu, jak zůstat mladá a krásná, zamyslete se i nad tím, jaký máte přístup k životu. Aplikace rázové vlny není samospasná. V centru fyzioterapie Fyzioterra, kde mají s léčbou pomocí rázové vlny dlouholeté zkušenosti, by vám kromě aplikace vlny doporučili také celkově zlepšit životní styl, více se hýbat, dbát na zdravý jídelníček a pravidelně pít. S těmito opatřeními se účinek rázové vlny projeví rychleji a bude dlouhodobější. Pokud vás způsob léčby rázovou vlnou zajímá, navštivte stránky www.fyzioterra.cz.

Estetická medicína bez jehel a operací? Zkuste rázovou vlnu
5 (100%) 1 vote
Share.

About Author

Leave A Reply