Dietní večeře jsou nejenom chutné, ale hlavně zdravé!

0

Otázka večeře je někdy velmi diskutovaná. Lidé se často hádají, kdy večeřet, jak dlouho jíst před spaním a v neposlední řadě, co jíst, aby vám přes noc nebylo těžko. Zejména ženy se těmito otázkami velmi trápí, protože si chtějí udržet štíhlou linii. Proto se v dnešním článku podíváme na nějaké triky, jak připravit dietní večeře.

S rybou nemůžete udělat chybu

O rybím mase se obecně říká, že je velmi zdravé, dietní, a ještě ke všemu po něm nebudete mít pocit těžkého plného žaludku. Použít tak můžete jak tuňáka nebo lososa, ve formě takzvaných wrapů, kde je maso obalené zeleným salátem a tortillou. Z něj můžete použít filet, jež potřete směsí česneku, oleje a bazalky a necháte péci pár minut v troubě. Tím získáte energeticky hodnotnou, avšak dietní večeři, díky které si budete moci stále kontrolovat svou váhu.

Nezapomínejte na zeleninu

Zelenina v jakékoliv formě je dietní, avšak pokud ji budete jíst ve stále stejné podobě v delším časovém horizontu, tak se velmi rychle omrzí. Existují však způsoby, jak si večeři zpestřit i když bude stále stejně zdravá. Například cuketa, ze které si nakrájíte tenké plátky smícháte s fazolkami a bazalkou. Můžete si k nim udělat kuřecí plátky, nebo je konzumovat samotné. Volba je na vás – a dietní večeře je na světě!

Dobře poslouží i hovězí maso

Mnoho lidí si myslí, že hovězí maso se s dietou zrovna nekamarádí. Pokud jej však správně připravíte, pak bude působit stejně jako ostatní druhy masa. Nudličky steaku si proto orestujte na pánvi, opepřete a přidejte sůl. Poté v misce přidejte salsu a zakysanou smetanu a celou směs zabalte do tortilly. Tím vám vznikne velmi hodnotná a skvělá dietní večeře, i když to tak na první pohled vůbec nevypadalo.

Díky dietním večeřím se vám jistě podaří redukovat svou váhu velmi rychle. Nebudete mít pocit těžkého žaludku, díky čemuž že se vám bude i lépe spát.

Zdroj foto: https://pixabay.com/cs/salát-potraviny-italská-chutný-2068220/

Share.

About Author

Leave A Reply