Dětské lyže aneb – co byste měli vědět před jejich koupí?

0

Zimní sezona je v plném proudu. Pokud se chystáte zimní sezonu teprve zahájit, pak jste zajisté museli řešit lyžařskou výbavu svých dětí.

Zvažte okolnosti

Než se vydáte do obchodu pořídit novou výbavu světoznámého výrobce a utratíte celý měsíční plat, zastavte se a odpovězte na 2 otázky.

  1. Kolik času strávíte s dětmi na svahu za celou sezónu?
  2. Mají vaše děti o lyžování zájem?

Koupit nové lyže nebo bazarové?

Vyskytují se nám 3 možnosti, jak lyže pro děti pořídit.

  1. Pro výběr zimní výbavy, zajděte do autorizované prodejny. Školený personál vám poradí při výběru vhodných lyží.
  2. Zajít do půjčovny lyží přímo pod sjezdovkou? Tato alternativa je vhodná pro příležitostné lyžaře s malým kufrem u auta. Rovněž lyžaře, kteří se chtějí vyhnout péči o lyže.
  3. Nákup z druhé ruky je variantou číslo 3. Dejte si pozor na skryté vady, obzvlášť prodávající na internetu o nich rádi pomlčí.

Kdy zvolit rostoucí lyže?

Pro malé děti stojí za zvážení pořízení nových či bazarových rostoucích lyží. Rychlý růst zapříčiní častou výměnu lyží. Rostoucí lyže ušetří část rodinného rozpočtu, opakovaně několik let po sobě. Díky chytrému řešení vždy odpovídají aktuálním dovednostem malého lyžaře. Nejčastěji se prodávají společně s lyžařskými hůlkami. Dostanete tak kompletní sadu, která vašemu dítěti vydrží nejednu sezónu.

Zkontrolujte svou výbavu včas

Před zahájením lyžařské sezony navštivte servis. Lyže se tak dostanou do kondice, která vydrží celou zimu. Kontrolu lyží vám dopřeje i obchod se sportovním vybavením nebo bazar, který má nutné vybavení. Vždy si projděte recenze zákazníků servisu pomůže vám to se rozhodnout.

Nezapomeňte na bezpečnost. Nákup lyží rozšiřte o dobře padnoucí přilbu a ochranné brýle. Díky nim čas strávený na sjezdovce si užijete bez újmy na zdraví.

Zdroj foto: https://pixabay.com/cs/peron-děti-železniční-stanice-3303644/

 

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply