Darujte si dárek – vibrátor pro páry potěší každého

0

Výběr vibrátoru je záležitost celkem ošemetná. A pokud se má jednat o vibrátor, který vás při sexuálních hrátkách potěší oba, může jít o ještě mnohem zajímavější vybírání. Vibrátor pro páry může totiž mít celkem dost podob. Od chytrých vibrátorů, které se hodí zvlášť pokud máte vztah na dálku, nebo si rádi hrajete na veřejnosti, až po vibrátory, které při souloži dráždí oba partnery zároveň. Pojďme se na ně podívat.

Vibrátor Leten Faye 19 cm

Chytrý vibrátor, se kterým si vás partner podmaní v kavárně i z druhého konce světa

Chytré vibrátory mají většinou zajímavé funkce i design. Pokud máte ráda pohodlí, určitě vás potěší vyhřívaný vibrátor. Ale my se dnes soustředíme na vibrátory, které jsou přímo určené párům. Tedy na takové, které může váš partner ovládat přes mobilní aplikaci a tím si vás podmanit buď z druhého konce světa, nebo vám „jen“ způsobit orgasmické pocity ve společnosti či mezi přáteli.

Pro milence, které odděluje celý svět, a přesto si chtějí užít vzájemné blízkosti, má Sexshopik.cz v nabídce unikátní sadu chytrého vibrátoru a masturbátoru KIIROO Onyx 2 a Pearl 2. Tato sada nabízí skutečně autentický zážitek, ať už vás odděluje jakákoliv dálka.

Vibrační masturbátor pro muže ManWand

Vibrátor pro páry

Pokud hledáte hračku, která vám zpestří samotnou soulož, nabízí se vibrátor pro páry, například Leten Vivi, který má poměrně zajímavé recenze. Avšak i ostatní vibrátory pro páry jsou navržené tak, aby při souloži důkladně stimulovali oba partnery. I zde si můžete vybírat mezi hračkami s dálkovým ovládáním i ovládáním mobilní aplikací. Kromě toho, že vibrátor pro páry většinou dráždí jak penis, tak i G-bod, nechybí mu ani část, která se soustředí výhradně na klitoris. Se správným výběrem tak můžete dosáhnout skutečně silných orgasmů.

Vyhřívaný vibrátor na G-bod a klitoris Zalo Queen 21,6 cm

Vibrátor pro pány

Zajímavostí jsou pak párové vibrátory, které se soustředí převážně na muže. Pokud upustíme od vibrátorů na masáž prostaty a zůstaneme u klasického dráždění, nabízí se jako ideální příklad ManWand, který jemně dráždí uzdičku. Jak ManWand funguje si můžete přečíst v recenzi.

Pokud chcete zvolit vibrátor pro sebe, svou ženu či muže, a chcete si být správným výběrem skutečně jistí, doporučujeme k přečtení kompletní průvodce výběrem vibrátorů od Sexshopíku.

Share.

About Author

Leave A Reply