Chraňte se na silnicích kamerou do auta. Pomoci vám může i antiradar

0

Provoz na silnicích je stále frekventovanější a také se po nich pohybuje řada řidičů, kteří by tam možná ani být neměli. Dnes má auto zkrátka každý, tak je potřeba počítat s tím, že s ním také každý jezdí bez ohledu na své schopnosti. Proto stále více řidičů řeší tuto situaci kamerou do auta, která může pomoci u nehody vnést světlo do sporného případu. Chránit se můžete ale také proti nástrahám represivních složek. Pojďme si o prevenci při řízení vozu říci něco v následujícím článku.

Antiradar

Antiradar

Kamera je už prakticky nutnost

Jak jsme nastínili v úvodu, pokud chcete chránit sebe a svá práva, s kamerou dnes už jednoduše musíte počítat. Ani kvalitní kamera dnes už není tak nákladná položka, zejména při zvážení, jaké všechny problémy vám dokáže ušetřit. Pokud chcete mít situaci kolem vozidla opravdu pokrytou, řešením je kamera do auta, která nabízí díky dvojici jednotek pohled dopředu i dozadu. Můžete tak zaznamenávat dění před i za vozidlem. Kamery mohou být vybaveny třeba také polarizačními filtry, které zmírní odlesky a zajistí co nejdetailnější záběry. Určitě se dívejte také na schopnost kamer snímat za horších světelných podmínek. Řada kamer nabízí nejrůznější zajímavosti, jako je třeba:

  • Širokoúhlý záběr
  • Propracovanou mobilní aplikaci
  • Wi-fi připojení

V mnoha ohledech toto vše dnes dostanete ve velice kompaktním těle, které vám nebude po instalaci na palubní desce překážet. Při výběru palubní kamery není problém najít takový model, který pokryje vaše požadavky a zároveň se vejdete do svého cenového limitu.

Pozor na nástrahy na silnicích

Nástrahy na silnicích nás ale nemusí čekat pouze od nepředvídatelného chování některých motoristů, ale také od nejrůznějších skrytých radarů a jiných represivních nástrojů. Tady je nutno dodat, že nenabádáme k porušování předpisů, ale špičkový antiradar vás může zachránit před vybodováním. Stačí totiž, když někde bude radar na nesmyslném místě, o kterém nevíte, kde budete opakovaně překračovat rychlost o pár kilometrů za hodinu. Takový marginální prohřešek vám nakonec může způsobit velké problémy, aniž by vás kdykoliv kdokoliv zastavil.

Share.

About Author

Leave A Reply