Bílé a prosklené! Aneb tipy na interiérové dveře, které dneska frčí!

0

Elegantní, vzhledově nadčasové, a navíc univerzálně použitelné v drtivé většině bytů i komerčních prostor. I z těchto důvodů patří bílé a prosklené interiérové dveře dlouhodobě mezi ty vůbec nejoblíbenější a navzdory často měnícím se módním trendům zůstávají pořád IN.

Interiérové dveře: Proč pořídit bílé a prosklené?

Ačkoliv bývá bílá barva občas neoprávněně spojována s přívlastky jako nudná, kontroverzní či zastaralá, interiérové dveře jasně dokazují, že tyto silné výroky neplatí obecně. Popularitě se těší zejména proto, že:

  • jsou univerzálně použitelné,
  • rozjasní tmavý byt,
  • opticky zvětší stísněný prostor.

Bílé interiérové dveře lze proto kombinovat s prakticky všemi barevnými variantami a vzory nábytku, podlahových krytin, oken i dalších doplňků. A to jak v bytě či domě, tak i v kancelářích a dalších komerčních prostorách.

Plné, anebo prosklené dveře?

Poté, co si vyberete materiál a barvu dveří, je potřeba se ještě rozhodnout, zda potřebujete plné, anebo prosklené dveře.

Plné dveře se hodí do ložnic, dětských pokojů, na záchod, do koupelny a dalších místností vyžadujících maximální soukromí. Stejně tak do komor a technických místností, u kterých nemá být zvenku vidět, co je za dveřmi.

V obýváku, kuchyni a všude tam, kde chcete interiér ještě více rozjasnit a bez nadsázky přispět k jeho pozitivní atmosféře, se vyplatí volit prosklené interiérové dveře. Na trhu dnes už existuje dostatek ochranných a čisticích prostředků, které vám s nízkou časovou náročností pomohou udržet bílé prosklené interiérové dveře stále čisté a průzračné.

Samostatnou kategorií jsou celoskleněné dveře, které se hojně používají v kancelářských komplexech.

Interiérové dveře Invado v akci: speciální technologie + klika a zárubeň zdarma

Pokud hledáte tipy na interiérové dveře, s klidem na srdci lze doporučit zákazníky prověřené dveře Invado. Ty vynikají speciální technologií, jejíž podstatou je spojení povrchové úpravy mimo okraje polodrážek. Efektem je, že spoje nejsou viditelné a nekazí tak celkový design. Interiérové dveře Invado si vybojovaly své postavení na trhu dále také díky:

  • rozmanité nabídce s širokým cenovým rozpětím, která uspokojí všechny skupiny zákazníků,
  • dlouhou životností.

V současnosti jsou navíc na stránkách plancher.cz interiérové dveře Invado v akci a k jejich pořízení tak dostanete zdarma kliku a zárubeň.

Interiérové dveře Erkado v akci: nízká cena i doplňky zdarma

Oblíbenou a mezi zákazníky neméně populární variantou jsou rovněž interiérové dveře Erkado, které se vyrábějí v širokém spektru barevných variant, vzorů, a samozřejmě z mnoha materiálů. Nabídka obsahuje plné, celoskleněné i prosklené interiérové dveře v posuvných i otočných variantách. Aktuálně jsou interiérové dveře Erkado navíc za akční ceny a k jejich zakoupení dostanete zdarma i kliku a zárubeň.

Bílé a prosklené! Aneb tipy na interiérové dveře, které dneska frčí!
5 (100%) 1 vote[s]
Share.

About Author

Leave A Reply