5 triků, jak opticky zeštíhlit postavu

0

Potřebujete vyrazit do společnosti, ale ve všem si připadáte nemožně? Pak zbystřete. Přinášíme vám triky, jak opticky ubrat až 5 kilo a zeštíhlit postavu. Věřte, že i drobnosti, které se vám na první dojem mohou zdát jako naprostá hloupost, dokážou divy s postavou.

Už špatně zvolené spodní prádlo, které se zařezává, vytváří nevzhledné faldy, kdy může i jinak štíhlá postava vypadat, že má kolem sebe pneumatiku. Patrně i víte, že svou roli hrají barvy. Neznamená to však chodit jen v černé. Klidně si vyberte světlejší a veselé barvy – zde platí pouze jedna zásada: použít barvy tón v tónu a vzít si maximálně svetřík jiné barvy či doplňky. Ať nepůsobíte zase fádně. A jakých dalších pravidel se držet?

Pravidlo č. 1

Nikdy si na sebe neoblékejte menší konfekční velikost. Mnohdy tak ženy činí, aby si zvedly sebevědomí. Přitom si tím jen škodí. Zařezané lemy kalhotek, kalhot, podprsenky, ramínek tílka, vytváří na kůži nepěkné faldy, což vám naopak opticky nějaká ta kila přidá.

Pravidlo č. 2

Nikdy nekombinujte horní a spodní díl volný. Budete vypadat mohutně. Chcete-li zakrýt vystouplé bříško, zvolte volný horní díl (halenku, tričko, top), ale kalhoty či sukni užšího střihu. A naopak. Obléknete-li si sukni ve tvaru A, zakryjete silnější stehna, horní díl v tomto případě zvolte víc na tělo.

Pravidlo č. 3

Odveďte pozornost od méně vydařených míst na ty vydařená. Máte pěkné dlouhé nohy? Pak si oblékněte kratší sukni, bříška si nikdo všímat nebude. Máte větší poprsí a hezký dekolt? Tak na něj střídmě upozorněte (všeho moc škodí). Jestliže však odhalíte ňadra, zvolte spodní část méně vyzývavou. Všeho s mírou platí také u oblékání.

Pravidlo č. 4

Boty na vyšším podpatku jsou asi nejznámějším trikem na ubrání pár kilogramů – fungovalo to, funguje a fungovat bude. Ovšem musíte se na nich naučit i správně pohybovat. S lehkostí a elegancí.

Pravidlo č. 5

Nikdy se nehrbte. To jak stojíte, velmi ovlivňuje to, jak působíte včetně zmiňovaných kil. Nahrbený člověk má vyklenuté/vypouklé břicho, vypadá menší a tlustší. Naopak se hezky narovnejte a vypněte prsa. Nezapomeňte se samozřejmě usmívat. Milému člověku každý i pár kilo navíc odpustí a nevnímá je.

Share.

About Author

Mezi můj největší koníček, který mi zabírá většinu času, patří psaní článků. Ale protože je potřeba i trochu žít mimo domov věnuji se 4x týdně sportovním aktivitám. O víkendu ráda odpočívám u kreativního tvoření a vymýšlím ruční dekorace.

Leave A Reply